درباره ما

مجموعه بای بانه تی وی buybanehtv به معنی خرید تلویزیون بانه, با تجربه ای 10 ساله در زمینه فروش تلویزیون و دانش فنی کافی شروع به کار کرده است تا به صورت تخصصی در مورد تلویزیون و تمامی اطلاعات مربوط به آن,  به مشتریان عزیز خدمات رسانی کند. تیم مجموعه ما, به صورت آنلاین و تماس,  شما را در امر خرید مشاوره و راهنمایی خواهند داد. شعار ما, فروش بالا با سود کم است و همیشه باور حاصل به یقین داشته و داریم که رضایت مشتری رضایت خدا را برایمان فراهم می نماید. شما همراهان وفادار در ساعات کاری می توانید تمام اطلاعات درباره تلویزیون را از ما بگیرید و تجربه عالی از خرید تلویزیون را به یادگار خواهید داشت.

چرا کاربا buybanehtv

ارزش زندگی در لحظات آن است, برای هر چه بیشتر در لحظه زندگی کردن, بایستی با روش های نوین آن همراه و هماهنگ بود. ما در فروشگاه اینترنتی buybanehtv برای تمامی لحظات شما احترام قایلم و باور داریم خریدی اینترنتی مطمئن جذابیت بیشتری برای امروز است. ما سعی بر آن داریم که رنج سفر برای خرید را از روی دوش شما برداریم. شما فقط از فروشگاه کالا را انتخاب نموده و بقیه امور را به ما بسپارید. ما با تضمین قیمت و سود پایین, حذف واسطه, تضمین اصل بودن کالا, ارسال و پرداخت درب منزل, گارانتی معتبر, تجربه ای بس رویایی, به یاد ماندنی و تداعی خریدی لذت بخش در خاطره شما خواهیم بود.

خدمت رسانی به مشتریان

 اولویت کاری ما همانطور که اشاره شد, رضایت خاطر با تجربه لذت بخش و شیرین برای مشتری است. پس از مراحل مشاوره و راهنمایی, مشتری اقدام به خرید می نمایید, روال کار به اینصورت است که از خریدار بیعانه ای کم دریافت می شود, پس از دریافت آدرس کامل و شماره تماس ( در دسترس) تلویزیون خدمت خریدار ارسال می شود. بسته به مکان شما, کالا ظرف 2 روز الی 5 روز ارسال خواهد شد. پس از رسیدن تلویزیون به درب منزل, شما تست ظاهری را انجام داده و سپس با شرکت گارانتی تماس گرفته و بقیه کار را به کاردان شرکت گارانتی بسپارید, و با مهر و امضای اپراتور شرکت, گارانتی فعال , و یک عمر بدون دغدغه فکری و مالی, از تلویزیون خریداری شده استفاده نموده و خاطره ای بس دلچسب و مطمئن برای خرید های دیگر خود و فامیل با ما تجربه خواهید نمود.

با خرید از buybaanehtv زمان و هزینه خود را مدیریت نمایید.

ما در فروشگاه بای بانه تی وی buybanehtv, برای مدیریت زمان و هزینه شما راهکاری بس عالی پیشنهاد می دهیم. در این زمان نامناسب اقتصادی, پیشنهاد سفر برای خرید یک تلویزیون یا هر وسیله دیگر خانه, زمان بَر و پُر خرج خواهد بود. اگر شما مشتری گرامی از هر جای کشور به شهر ما, جهت خرید یک یا چند قلم کالا, اقدام به سفر نمائید, علاوه بر خطرات جاده ای و جانی, هزینه اقامت را نیز بایستی در نظر بگیرید, در نتیجه اختلاف قیمتی اجناس و کالا شهر بانه با محل سکونت شما به صفر خواهد رسید. جهت جلوگیری از این مصاریف و خطرات, ما پیشنهاد خرید اینترنتی تلویزیون از فروشگاه بای بانه تی وی buybanehtv را می دهیم. شما با کمترین هزینه و بدون هیچ گونه ریسک مالی و جانی, تلویزیون یا کالای مورد نظر خرید خود را درب منزل و با ضریب بالای اصالت و سلامت تحویل می گیرید, و هر آنچه را درباره دنیای جدید تکنولوژی گفته شده را تجربه خواهید کرد.